کد خبر : 67218 ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت [ ۱۳:۰۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مبارکه

دکتر مجید ایرانپور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مبارکه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان، کارمندان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مجموعه دولت تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، رئیس دانشگاه پیام نور مبارکه به آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت : با توجه به تمدید بازه زمانی ثبت نام براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام‌نور تا ۶ شهریور ۱۴۰۱، در رابطه با دانشگاه پیام نور مرکز مبارکه این مرکز را دانشگاهی در ۱۳ رشته در مقطع کارشناسی معرفی کرد که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.
رئیس دانشگاه پیام نور مبارکه با اشاره به وضعیت شهریه دانشگاه افزود: شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها، شهریه ای پایین تر است و امکان اخذ وام تحصیلی صندوق رفاه با قابلیت بازپرداخت بعد از اتمام تحصیل برای پرداخت شهریه دانشجویان وجود دارد.
ایرانپور تصریح کرد: ثبت نام در دانشگاه پیام نور، به صورت غیر حضوری است و دانشجو می تواند در خانه یا محل کار خود تحصیل خود را ادامه دهد و حضور در کلاس ها اجباری نیست و دانشجو می تواند در هر کدام از مراکز و واحدهای پیام نور در آزمون‌های پایان ترم شرکت کند.
وی افزود: یکی دیگر از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور را امکان مهمان شدن به مراکز دیگر پیام نور و تغییر رشته دانست.
لازم به ذکر است که رشته‌های موجود در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور مرکز مبارکه عبارتند از: حقوق، روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت صنعتی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، علوم اجتماعی، مددکاری اجتماعی، فقه و مبانی حقوق، مترجمی زبان انگلیسی و علوم قرآن و حدیث که تا ششم شهریور ماه امکان ثبت نام براساس سوابق تحصیلی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org تمدید شده است.

گفتنی است دانشگاه پیام نور مبارکه با بیش از سه هزار و پانصد نفر دانش آموخته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و بیش از یکصد مقام و افتخار کشوری و استانی در زمینه های فرهنگی ،قرآنی ،ورزشی و علمی از مراکز فعال پیام نور می باشد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات