کد خبر : 67209 ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت [ ۲۰:۰۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شهرستان مبارکه در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد:

33 پروژه در هفته دولت در شهرستان مبارکه به بهره برداری می رسد

اولین نشست خبری مهندس حسینی فرماندار مبارکه و معاونین وی با حضور اصحاب رسانه شهرستان مبارکه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، مهندس حسینی فرماندار شهرستان مبارکه در این نشست به مهمترین رویداد فرهنگی شهرستان اشاره و افزود: کنگره سرداران و ۶۰۰ شهید شهرستان مبارکه یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی شهرستان بوده که در شهریور ماه برگزار می گردد.

وی افزود: ستاد اصلی این کنگره جلسات متعددی را برگزار و ۶ ستاد فرعی با ستادهای زیرمجموعه برای هرچه بهتر برگزاری این کنگره در تلاش هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان مبارکه به شرایط حاکم بر کشور در ابتدای این دولت اشاره کرد و گفت:  بیماری کرونا ، تحریم های ظالمانه ، حجم بالای بدهی ها و … از مشکلات اساسی در ابتدای دولت بود که با همراهی مردم توانستیم بسیاری از این مشکلات با برطرف نماییم

وی افزود: با واکسیناسیون سراسری آمار فوتی ها در برخی مواقع در کشور به صفر رسید و در موج هفتم کرونا هم در شهرستان وضعیت مطلوبی را پشت سر گذاشتیم .

فرماندار مبارکه با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان و حضور نماینده ویژه دولت در شهرستان مبارکه اشاره و خاطر نشان کرد: در این سفر مصوبات خوبی برای پروژه های نیمه کاره شهرستان اخذ گردید که مهمترین آنها پروژه های دستگاهی از جمله فرهنگ و ارشاد ، جهاد کشاورزی  ، شهرداری ها و دهیاری ها ، میراث فرهنگی ، برق و آب ، راه و شهرسازی ، راهداری و حمل و نقل ، صدا و سیما ، زندان مرکزی اسدآباد ، محیط زیست ، هلال احمر  ،بهداشت و درمان ، بنیاد مسکن ، بنیاد شهید و آموزش و پرورش می باشد.

مهندس حسینی افزود : در مجموع برای پروژه‌های ۵۶ دستگاه و نهاد دولتی در حوزه‌های مختلف اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص داده شد.

فرماندار شهرستان مبارکه به گزارش منتشر شده تحقیق و تفحص فولاد مبارکه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: گروهی از کارشناسان اقداماتی را انجام دادند ، گزارشی را آماده و به مجلس ارائه کردند و متاسفانه در گزارشی تایید نشده رقمی هم منتشر گردید.

وی افزود: باید فرصت دهیم تا مراحل این تحقیق و تفحص به صورت کامل انجام و گزارش پایانی توسط قوه قضاییه ارائه گردد.

رئیس شورای تامین شهرستان فولاد مبارکه را یکی از صنایع پرافتخار عنوان کرد و گفت: مجتمع فولاد مبارکه یکی از صنایعی است که مربوط به نظام است و خدمات و تولیداتی دارد که جزو صنایع مادر می باشد و سزاوار چنین برخوردها و تهمت‌هایی نیست.

نماینده دولت در شهرستان به پروژه های هفته دولت در شهرستان مبارکه اشاره و افزود: ۳۳ پروژه عمرانی در حوزه های مختلف در شهرستان مبارکه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات