کد خبر : 67074 ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت [ ۲۳:۵۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هشدار شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اصفهان؛

خرید و فروش سهمیه بنزین ممنوع است

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان نسبت به خرید و فروش سهمیه بنزین و نفت‌گاز و واگذاری به غیر کارت هوشمند سوخت هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از مهر ، بهمن علیپور درباره خرید و فروش سهمیه بنزین و نفت‌گاز و واگذاری به غیر کارت هوشمند سوخت هشدار داد و اظهار داشت: براساس مواد ۹ و ۱۶ ضوابط اختصاصی فرآورده‌های نفتی و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، خرید و فروش فرآورده‌های نفتی یارانه‌ای (نرخ اول و دوم) از طریق سهمیه شخص دیگر مانند خرید و فروش از محل سهمیه کارت هوشمند سوخت وسائط نقلیه ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مشخص شدن تخلف، از سوی مراجع ذیصلاح رسیدگی و علاوه بر مسدودی کارت هوشمند سوخت تخلف مشمول جریمه‌ای معادل دو تا چهار برابر ارزش فرآورده (به نرخ بین المللی ماه مربوط) خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ای اصفهان با رد شایعات در فضای مجازی مبنی بر حذف کارت سوخت آزاد جایگاهداران، گفت: حذف کارت سوخت جایگاهداران از چرخه عرضه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت استان شایعه‌ای بیش نیست و همچنان طبق روال گذشته عرضه بنزین در تمامی جایگاه‌های سوخت استان با نرخ اول به صورت یارانه‌ای ۱,۵۰۰ تومان و با نرخ غیر یارانه‌ای ۳,۰۰۰ تومان است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات