کد خبر : 66024 ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۹:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آلودگی هوا تا ۵ روز آینده گریبانگیر اصفهان است

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: آلودگی هوا تا پنج روز آینده در این کلانشهر ادامه دارد و از سامانه بارشی در این مدت خبری نیست.

آلودگی هوا عامل مرگ هفت میلیون نفر در سال - ایرنا

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از مهر ، ابراهیم هنرمند با اشاره به تداوم جوی به نسبت پایدار در بیشتر مناطق استان در روزهای پیش رو، اظهار داشت: آسمان صاف تا قسمتی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد در بسیاری از مناطق پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه دستکم تا پنج روز آینده خبری جز آلودگی هوا در شهر اصفهان نیست، افزود: طبق الگوهای هواشناسی در این مدت سامانه بارشی نخواهیم داشت و در مناطق مرکزی و صنعتی استان به ویژه کلانشهر اصفهان شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌های جوی، کاهش کیفیت هوا و دید افقی فراهم است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به دمای صفر درجه می‌رسد.

هنرمند اضافه کرد: خوروبیابانک با دمای ۲۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و فرودگاه اصفهان با دمای ۶ درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات