کد خبر : 65979 ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۹:۱۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار مدیریت شهری مبارکه با فرماندهی انتظامی شهرستان

دکتر احمدی شهردار مبارکه به همراه معاونین شهرداری با سرهنگ محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در این دیدار، شهردار مبارکه ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل زحمتکش انتظامی شهرستان درتامین امنیت شهروندان، بر ضرورت همکاری و همفکری شهرداری و نیروی انتظامی در حوزه های مختلف تأکید کرد.

دکتر احمدی گفت: همکاری همه‌جانبه با نیروی انتظامی در جهت خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان از وظیفه ذاتی همه مسئولان است و همیشه آماده دریافت طرح‌ها و پیشنهادات نیروی انتظامی در جهت رفع مشکلات شهروندان هستیم.

وی  با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم و توزیع عادلانه امکانات در تمامی نقاط شهر از سیاستهای کلی مدیریت شهری است، افزود : این امر بستر ایجاد امنیت در مناطق مختلف شهر را به همراه خواهد داشت و با تعاملات سازمان های خدمات رسان و مجموعه مدیریت شهری میسر می شود.

ایشان با اعلام آمادگی شهرداری برای همکاری با نیروی انتظامی گفت: نیروهای شهرداری دوش به دوش نیروهای انتظامی در راه خدمت به شهروندان همکاری خواهند کرد.

سرهنگ محمدی فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهردار و معاونین شهرداری ، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری فی مابین اعلام کرد.

در این نشست همچنین برافزایش همکاری‌های دوجانبه در راستای ارتقای خدمات بهینه‌تر به شهروندان برای افزایش رضایتمندی آن‌ها تأکید شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات