کد خبر : 65674 ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت [ ۲۰:۰۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمام نیروهای خدمات شهری شهرداری مبارکه آماده باش کامل هستند

معاون خدمات شهری شهرداری مبارکه از آمادگی مدیریت شهری برای مقابله با آبگرفتگی و یخ بستگی احتمالی معابر در شهر مبارکه خبر داد و گفت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی اکیپ های مجهز و آموزش دیده در نقاط مختلف شهر و محلات مستقر شده‌اند.

داوود ایران پور اظهار کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش رحمت الهی در روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه، کلیه نیروهای حوزه خدمات شهری در نقاط مختلف شهر و محلات مستقر شده و با بهره‌گیری از تجهیزات فنی، برای پاکسازی سریع معابر و استمرار عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه، اقدام خواهند کرد.

وی بابیان اینکه تجهیزاتی همچون ماشین آلات مکانیزه سنگین، سبک و پمپ‌های خودمکش در نقاط مختلف شهر برای مواقع مورد نیاز استقرار دارند، گفت: تمام مسیل‌ها، انهار و کانال‌های آب به طور مداوم رصد می‌شوند تا هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری مبارکه  افزود : حسب دستور شهردارمحترم تا پایان بارندگی، آماده باش کامل نیروها و تجهیزات ادامه خواهد یافت و به شهروندان گرامی اطمینان می دهیم که در زمان  بارش رحمت الهی در کمترین زمان ممکن درصورت آبگرفتگی معابر و خیابان ها نیروهای پرتلاش خدمات شهری آماده خدمت رسانی خواهند بود.

ایرانپور تاکید کرد: از شهروندان درخواست می شود از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل بر اثر بارش ها ، با شماره های ۱۳۷ و ۵۲۴۲۱۱۱۱  تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات