کد خبر : 65652 ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۷:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

همکاری مشترک مدیریت شهری مبارکه و باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مبارکه سپاهان

جلسه مشترک مدیریت شهری مبارکه با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با هدف ارتقای سطح همکاری های فی ما بین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در این جلسه در خصوص همکاری های مشترک و همچنین تشکیل کمیته ای در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی ورزشی با حضور نمایندگان شهرداری ، شورای اسلامی شهر مبارکه و باشگاه سپاهان فولاد مبارکه بحث و تبادل نظر گردید.

همچنین تفاهم نامه ای به منظور تقویت و گسترش همکاری های باشگاه سپاهان و مدیریت شهری مبارکه از سوی دکتر احمدی(شهردار مبارکه) و محمد رضا ساکت (مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان) امضا شد.

در این تفاهم نامه تعامل دو طرفه بین شهرداری و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مدنظر و مقرر شد از پتانسیل های موجود فرهنگی،ورزشی،رفاهی،پژوهشی،آموزشی, عمرانی و تاسیساتی,سخت افزار و نرم افزار طرفین به منظور ارتقاء فرهنگ شهروندی, شادابی , نشاط اجتماعی و سلامت همشهریان گرامی استفاده گردد.
حمایت از تیم های داخلی شهرستان در جهت اعزام به مسابقات استانی و کشوری با توجه به موضوع مهم آموزش های تئوری در زمینه های مختلف شهروندی, ایجاد آکادمی اختصاصی استعدادیابی در شهرستان ، توجه خاص و ویژه به ورزش همگانی ,برگزاری همایش های فرهنگی و ورزشی از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که مورد قبول و تایید مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد مبارکه سپاهان قرار گرفت..

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات