کد خبر : 65646 ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۷:۴۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

من پشتیبان کارگران سیمان سپاهان و خواسته‌های به‌حق آن‌ها هستم/ باید توجه جدی به مطالبات به‌حق کارگران سیمان سپاهان داشته باشید

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه تأکید کردم که حضور مدیرعامل این شرکت در مجموعه کارخانه و تعامل با کارگران بیشتر و فعال‌تر شود؛ باید توجه جدی به مطالبات به‌حق کارگران داشته باشید و من وظیفه‌دارم پشتیبان کارگران و خواسته‌های به‌حق آن‌ها باشم.

من پشتیبان کارگران سیمان سپاهان و خواسته‌های به‌حق آن‌ها هستم/ باید توجه جدی به مطالبات به‌حق کارگران سیمان سپاهان داشته باشید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، دکتر صالحی در خصوص مشکلات اخیر کارگران سیمان سپاهان اظهار کرد: امروز جلسه‌ای با رئیس و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت سیمان سپاهان برگزار و با توجه تأکید رهبر انقلاب بر توجه به کارگران و شرایط موجود اقتصادی جامعه، تأکید بر رفع مشکلی شد که باعث اعتراض آن‌ها شده است.
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه تأکید کردم که حضور مدیرعامل این شرکت در مجموعه کارخانه و تعامل با کارگران بیشتر و فعال‌تر شود.
وی افزود: باید توجه جدی به مطالبات به‌حق کارگران داشته باشید؛ مطالبات کارگران مربوط به تنوع روابط کار و اختلافاتی است که بین حقوق و دست مزدها وجود دارد که بخشی هم مربوط به سیاست‌های این مجموعه است که لازم است تغییراتی در آن انجام شود بخش دیگر از طریق وزارت کار پیگیری می‌شود.
دکتر صالحی بابیان اینکه من پشتیبان کارگران سیمان سپاهان و خواسته‌های به‌حق آن‌ها هستم، تأکید کرد: مدیریت نیروی انسانی این مجموعه باید فردی انتخاب شود که با شرایط اجتماعی و فرهنگی شهرستان آشنا باشد که بتواند بر اساس حفظ کرامت کارگران با کارگران این مجموعه ارتباط داشته باشد و باید به خواسته‌ها و مطالبات به‌حق کارگران رسیدگی کند.
وی با اشاره به تأمین کارانه کارگران این صنعت اضافه کرد: در این شرایط اقتصادی، کارانه یک کمک‌هزینه زندگی برای کارگران است که باید طبق برنامه‌ای ثابت و مشخص به کارگران رسمی و پیمانی پرداخت شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات