کد خبر : 64414 ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت [ ۸:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت روز ملی اصناف

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در پیامی مشترک فرارسیدن یکم تیرماه، روز اصناف را به این قشر زحمتکش تبریک گفتند .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری اول تیرماه به نام روز اصناف گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ، زحمتکش، تأثیر گذار و حاضر در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جامعه بزرگ اصناف است. فرا رسیدن این روز فرصت مغتمی است تا از تلاش ها و زحمات اصناف و بازاریان و حضور فعال و همیشگی آنان در تمامی عرصه ها تجلیل کرد.

اصناف و بازاریان که بخش عظیمی از جامعه را تشکیل داده اند، دیروز با حمایت خود از آرمان های والای انقلاب اسلامی، نقش بی بدیلی در پیروزی آن ایفا نمودند و در ادامه نیز با حضور در جبهه حق علیه باطل و پشتیبانی جبهه و جنگ، بار دیگر با حضور پر رنگ خود نقش ماندگار دیگری به یادگار گذاشتند.

با بررسی نقش بازار و بازاریان در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ، در دوران دفاع مقدس و بویژه شرایط کنونی کشور که دنیای استکبار تحریم اقتصادی را علیه نظام اسلامی برپا کرده است، اصناف با عمل به منویات رهبرمعظم انقلاب، نقش تعیین کننده و سرنوشت سازی در توسعه و پیشرفت کشور خواهند داشت.

اینجانبان  فرا رسیدن روز اصناف را به مجموعه اصناف شهرستان، رئیس محترم اداره صنعت، معدن و تجارت،رئیس محترم اتاق اصناف و روئسای محترم اتحادیه های صنفی شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روز افزون این عزیزان را در راه اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره مندی از رهنمودهای گهربار امام راحل (ره) ،پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

سید محسن هاشمی -شهردار مبارکه

سجاد خالوزاده -رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات