کد خبر : 64263 ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۲:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمانی که کاندیداها لباس مهم خدمت را پوشیدند باید دغدغه‌ مشکلات حوزه انتخابیه خود را داشته باشند و برای رفع مشکلات تلاش کنند/ کاندیداها و طرفداران آن‌ها به تذکرات هیئت‌های اجرایی و نظارت عمل کنند

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که کاندیداها شورای های شهر و روستا و ریاست جمهوری، لباس مهم خدمت را پوشیدند باید دغدغه‌ مشکلات حوزه انتخابیه خود را در سطح روستاها، شهرها و کشور داشته باشند و برای رفع مشکلات تلاش کنند که هرکدام از ما مدیون خون هزاران شهید هستیم.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، روسای ادارات و مسئولان شهرستان برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: این روزها حال و هوای کشور عوض شده و با شروع تبلیغات شورای شهر و روستا چهره شهر انتخاباتی شده است و وضعیت کشور ‌و شهر از ابعاد مختلف موردنقد قرار می‌گیرد که جای بسیار خوشحالی است.

دکتر صالحی بیان کرد: انتخابات ریاست جمهوری در موقع بسیار حساس و بااهمیتی برگزار می‌شود و جهان متوجه این انتخابات شده است، حتی برخی از سیاسیون دلیل اعلام آتش بس از طرف رژیم صهیونیستی در جنگ با غره را به دلیل انتخابات ایران می دانند؛ زیرا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز بخش زیادی از جهان اسلام را تحت تاثیر خود قرار داده است .

نماینده مبارکه در مجلس خاطرنشان کرد: تمام حواس باید متوجه این انتخابات شود تا با حضور گسترده مردم، قانونی و بااخلاق برگزار شود و باید کاندیداها و طرفداران آن‌ها به تذکرات هیئت‌های اجرایی و نظارت گوش داده و عمل کنند.

وی اضافه کرد: زمانی که کاندیداهای شورای های شهر و روستا و ریاست جمهوری، لباس مهم خدمت را پوشیدند باید دغدغه‌ مشکلات حوزه انتخابیه خود را در سطح روستاها، شهرها و کشور داشته باشند و برای رفع مشکلات تلاش کنند که هرکدام از ما مدیون خون هزاران شهید هستیم.

دکتر صالحی در بخش دیگر سخنان خود در خصوص مسائل آب و برق گفت: ادارات باید در ابتدا صرفه‌جویی و جلوگیری از هدر رفت آب و برق را رعایت کنند زیرا امروز با برهه خاصی از کمبود آب مواجهه هستیم، مردم هم رعایت می‌کنند و درخواست داریم که بیشتر رعایت شود تا دیگر هموطنان با مشکلات مواجهه نشوند.

وی تأکید کرد: سازمان‌های آب و برق در این شرایط کمبود آب اقدامات تبلیغاتی و فرهنگی را برای رعایت مسائل ایمنی و صرفه‌جویی را تولید کنند.

دکتر صالحی با اشاره به یکی از دغدغه‌های فعالان فرهنگی شهرستان خاطرنشان کرد: مکان برای فعالیت ، یکی از دغدغه‌های فعالان فرهنگی است که در هر شهر و محله یک سری بناهایی داریم که در سال بلااستفاده است و باید برای رفع مشکلات این قشر از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی در پایان با به کرونا اظهار کرد: کرونا را تاکنون پشت سر نگذاشتیم و باید کشور آماده باشد تا اگر خدای نکرده اگر حوادث غیرمترقبه رخ دهد ، مسائل بهداشت و درمان مردم با سطح مطلوب انجام شود و مردم متضرر نشود.

در پایان این جلسه با درخواست مردم شهرستان مبارکه از رئیس جهاد کشاورزی شهرستان تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات