کد خبر : 64121 ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت [ ۸:۰۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خروج از اصفهان از چهارشنبه به مدت ۶ روز ممنوع می‌شود

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: خروج از استان اصفهان از چهارشنبه هفته جاری به مدت ۶ روز ممنوع اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، سرهنگ اصغر زارع با اشاره به آخرین تصمیمات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تردد بین استانی با توجه به تعطیلات روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار داشت: بر اساس این مصوبات تردد بین استانی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه دوازدهم تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۷ خرداد فارغ از هرگونه رنگ بندی ممنوع است.

وی در خصوص تردد بین شهری در استان اصفهان در این بازه زمانی نیز تصریح کرد: شهروندان باید با توجه به رنگ بندی مبدأ و مقصد خود تردد کنند و از این رو ورود و خروج به شهرهای نارنجی استان ممنوع است.

تردد خودروهای عمومی بلامانع است

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه تردد خودروهای شخصی به صورت هوشمند توسط دوربین‌ها و در نقاط فاقد دوربین توسط مأموران کنترل اعمال قانون می‌کنند، اضافه کرد: برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه تردد در این ایام در شهرهای قرمز یک میلیون تومان، در شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان و تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد نیز ۲۰۰ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل عمومی بار، مسافر و همچنین خودروهای وانت بار با پلاک شخصی که در امر جابجایی مسافر و ارزاق عمومی فعالیت دارند فاقد هرگونه ممنوعیت تردد هستند، اضافه کرد: باید توجه داشت که در حال حاضر به صورت میانگین روزانه ۵۰۰ خودروی متخلف بی توجه به زنگ بندی شهرها در زمینه شیوع کرونا اعمال قانون می‌شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات