کد خبر : 63772 ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۱:۲۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساختمان نهچیر دانشگاه یکی از دغدغه های شهرستان است و باید به صورتی معاوضه شود که برای دانشگاه و شهرستان مفید باشد

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: ساختمان نهچیر دانشگاه یکی از دغدغه های شهرستان است و باید به صورتی معاوضه شود که برای دانشگاه و شهرستان مفید باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه با اشاره به طرح پویش، اشتغال همزمان با تحصیل اظهار کرد: این طرح زمینه های آشنایی دانشجویان با صنعت و ورود آسانتر همراه با تخصص آنان را به بنگاه های تجاری تسهیل می کند که برای اولین بار در کشور توسط دانشگاه های استان اصفهان اجرا می شود.

عمادی افزود: یکی از اصلی ترین دغدغه های همه همکاران در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه، آینده شغلی و هموار کردن زمینه های اشتغال دانشجویان است که این طرح بر اساس اعلام نیاز صنایع مختلف است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه خاطرنشان کرد: علاقمندان همزمان با تحصیل، یک صنعت و یا یک بنگاه اقتصادی مرتبط با رشته تحصیلی خود را انتخاب می کنند تا هم از نظر تجربی و هم از نظر علمی صاحب مهارت و تجربه شوند؛ با این کار امکان قرار گرفتن در اولویت استخدام را برای اشتغال خود به وجود می آورد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: مهارت آموزی همراه آموزش آکادمیک نیاز امروز کشور و به خصوص شهرستان است و با توجه به شهرستان صنعتی مبارکه این طرح در شهرستان می تواند موفق باشد.

دکتر صالحی بیان کرد: ساختمان نهچیر دانشگاه یکی از دغدغه های شهرستان است و باید به صورتی معاوضه شود که برای دانشگاه و شهرستان مفید باشد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات