کد خبر : 63622 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۷:۱۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد کرونای شهرستان مبارکه به نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا هشدار داد:

بدون هیچگونه اغماض و در هر ساعت شبانه روز با متخلفین برخورد خواهد شد

صبح امروز جلسه ی اضطراری ستاد مقابله با کرونا شهرستان مبارکه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تشکر از آن دسته مشاغلی که مصوبات ستاد کرونا را رعایت کردند با ابراز نگرانی از شیب تند مبتلایان کرونا و وضعیت قرمز در شهرستان افزود : طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا ،فعالیت کلیه ی بازارهای روز و تالارهای شهرستان تا عادی شدن شرایط ممنوع است.

رئیس ستاد کرونا شهرستان افزود : حفظ سلامت مردم اولویت اصلی مسئولان و ستاد کرونا می باشد و باید مسئولان ذیربط بازرسی های خود را به صورت شبانه روزی انجام دهند و در صورت رویت هر گونه تخلف سریعا مراتب را به مراجع ذیصلاح گزارش و برابر قانون با متخلفین برخورد نمایند .

در ادامه رئیس دادگستری شهرستان نیز گفت : با توجه به اطلاع رسانی گسترده از طریق صداوسیما و رسانه ها و فضای مجازی محلی ، تمامی مشاغل گروه های ذکر شده بایستی تعطیل باشند و اگر کسی با بی توجهی قصد بازی با جان مردم را داشته باشد ، به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

در پایان مقرر شد ، طبق مصوبه ستاد کرونا تمامی مشاغل گروه ۲،۳و۴ تعطیل و در صورت مشاهده هرگونه تخطی از این مصوبه که تهدید علیه بهداشت است ، به دستور مقام قضایی بدون اخطار و هیچ گونه اغماضی سریعا پلمپ گردد .

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات