کد خبر : 63618 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۲:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۱۶۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۱۷ نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و ۱۶۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر شناسایی شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، آرش نجیمی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار ابتلاء، بهبود یافتگان و فوت ناشی از بیماری کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر دو هزار و ۸۹۰ بیمار مشکوک به کرونا به این مراکز مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد یک هزار و ۱۶۴ نفر مبتلای قطعی به کرونا بوده‌اند که ۲۷۸ نفر از آنها در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۶۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۷۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۲۳۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به آمار مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز تصریح کرد: در این ارتباط باید توجه داشت که تعداد بیماران فوت شده مشکوک به کرونا ۱۷ نفر رسید که تاکنون تست ۶ نفر از آنها مثبت کرونا بوده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات