کد خبر : 62215 ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت [ ۸:۱۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورزشگاه نقش‌جهان رسماً تحویل کارخانه فولاد مبارکه شد

ورزشگاه نقش‌جهان رسماً به کارخانه فولاد مبارکه اصفهان واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان ، صبح یکشنبه بیست و سوم آذرماه با حضور نمایندگان وزارت ورزش و‌ جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، نمایندگان حقوقی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان‌ و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، طی قرارداد تکمیلی مراحل واگذاری ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولاد مبارکه نهایی شد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تقدیر از تفکر و اراده خوبی که از سوی وزارت ورزش و‌ جوانان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شکل گرفته است، گفت: مردم اصفهان سال‌های زیادی انتظار تلخی را تجربه کردند تا این ابرپروژه به سرانجام برسد و شاهد بهره‌برداری از ورزشگاه نقش‌جهان باشند. ورود مجتمع فولاد مبارکه به این پروژه جهت تکمیل و بهره‌برداری، ظرفیت‌های زیرساختی بین‌المللی ورزشی در ایران را افزایش داد.

وی افزود: امروز روز مبارکی است که این پروژه مراحل نهایی خود را برای واگذاری طی کرده و به سرانجام تشکیلاتی خواهد رسید.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه واگذاری پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام، راهبرد قابل تقدیری است که به توسعه زیرساخت‌ها کمک می‌کند خاطرنشان کرد: با واگذاری نهایی این ابرپروژه، راهبری و بار مسئولیت از دوش سیستم دولتی برداشته می‌شود.

وی تصریح کرد: با واگذاری نهایی این پروژه به منظور انجام الزامات AFC، تمهیداتی اندیشیده می‌شود که بتوانیم استانداردهای لازم را که اولویت شرکت فولاد مبارکه اصفهان است در سطح A فراهم و لحاظ کنیم.

حسین محمودیه رییس گروه فنی و‌ نظارت بر اماکن ورزشی اداره‌کل ورزش و‌ جوانان استان اصفهان نیز در این نشست گفت: پس از سه دهه که از شروع و اجرای استادیوم به عنوان بزرگ‌ترین پروژه ورزشی کشور پس از انقلاب می‌گذرد، امروز شاهد روند رو به جلوی ورزشگاه بوده‌ایم و خوشبختانه با تحویل پروژه به شرکت فولاد مبارکه جهت تکمیل و استانداردسازی در آینده‌ای نزدیک اصفهان یکی از پیشرفته‌ترین استادیوم‌های ورزشی سطح کشور را خواهد داشت.

مهندس نصیری رئیس اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد مبارکه و مسئول اجرایی پروژه نقش‌جهان نیز با توجه به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فولاد، مشارکت در این پروژه و تکمیل  آن را به عنوان خدمتی ملی برای همه مردم ایران و توسعه زیرساخت‌ها قلمداد کرد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات