کد خبر : 45500 ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۸:۴۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چشم کارگران پلی‌اکریل به آب‌های دریا/ مواد اولیه نرسید، کارگران همچنان بیکار

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با اشاره به تداوم پوشش بیمه بیکاری کارگران پلی‌اکریل تا پایان سال ۹۶ گفت: با توجه به تأخیر پیش آمده در حمل و نقل دریایی، مواد اولیه خریداری شده هنوز به کشور وارد نشده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس  ، سیف‌اله علیخانی با اشاره به آخرین وضعیت بیمه کارگران پلی اکریل، اظهار کرد: در مرحله اول  هزار و ۱۳ نفر از کارگران شرکت پلی اکریل از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه به مدت ۶ ماه تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به فراهم شدن زمینه بازگشت تدریجی کارگران افزود: در راستای حفظ و پایداری بنگاه اقتصادی و اشتغال موجود مقرر شد با ورود مواد اولیه خریداری شده از خارج از کشور کارگرانی که هنوز اشتغال ندارند از تاریخ ۱۵ بهمن ماه جاری مشغول به کار شوند.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان ادامه داد:  با توجه به تأخیر پیش آمده در حمل و نقل دریایی، مواد اولیه خریداری شده هنوز به کشور وارد نشده و در نتیجه قسمت‌های وابسته به این مواد کماکان غیرفعال هستند.

وی اضافه کرد: به همین دلیل به درخواست مدیریت و شورای اسلامی کار شرکت و موافقت مدیریت استان مقرر شد تا پایان سال جاری پوشش بیمه کاری ادامه پیدا کند.

علیخانی در پایان خاطرنشان کرد: ۴۹۸ نفر از کارکنان پلی اکریل تا پایان اسفند ۹۶ بیمه کاری دریافت کرده و با ورود مواد اولیه و مهیا شدن شرایط تولید به محل کار باز می‌گردند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات