کد خبر : 18391 ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۹:۳۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وعده وام ۲۰ میلیاردی دولت برای بهبود وضعیت کارخانه پلی اکریل

دبیر شورای اسلامی کار کارخانه پلی اکریل اصفهان با اشاره به اقدامات دولت برای راه اندازی مجدد این کارخانه گفت: طبق وعده‌ها قرار است طی چند روز آینده ۲۰ میلیارد تومان به حساب شرکت واریز شود.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از تسنیم ، علی خرمی با اشاره به آخرین وضعیت کارخانه پلی‌اکریل اصفهان اظهار داشت: حدود ۱۱۰۰ نفر از کارکنان DMT پلی اکریل برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کردند همچنین حدود ۵۱۰ نفر هم در داخل مجموعه کارهای تعمیراتی و بازگشت به کار پرسنل را فراهم می‌کنند.

وی با اشاره به اقدامات دولت برای راه اندازی مجدد کارخانه پلی اکریل اصفهان افزود: هیئت اجرایی و مدیر اجرایی کارخانه پلی‌اکریل اصفهان صحبت‌هایی با کارگزارانی برای تامین مواد اکریلیک‌‌ها انجام دادند.

دبیر شوای اسلامی کار کارخانه پلی اکریل اصفهان ادامه داد: همچنین صحبت‌هایی برای بخش پلی استر و DMT شده و مجموعا ۲۰ میلیارد تومان از طرف دولت وام تعلق می‌گیرد و طبق وعده‌های داده شده در چند روز آینده این پول به حساب شرکت واریز می‌شود تا حدودی از مشکلات این کارخانه کاسته شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارخانه پلی اکریل اصفهان هیچ تولیدی ندارد، گفت: پرسنلی که در حال حاضر برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کردند اول مهرماه قرارداد بازگشت به کار دارند یعنی تا ۳۱ شهریور از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند و از یکم مهرماه قرارداد ۶ ماهه و بازگشت به کار دارند و تا این تاریخ باید تکلیف تولید این کارخانه مشخص شود و این کارگران به کار خود بازگردند.

به گزارش تسنیم، شرکت پلی‌اکریل ایران یکی از مجتمع‌های صنعتی ایران در استان اصفهان است. تولیدات این کارخانه شامل انواع نخ و الیاف پلی‌استر، انواع الیاف اکریلیک شامل الیاف اکریلیک فرشی، پتویی و تاپس پلی‌استر است که متاسفانه براثر بی تدبیری‌های دولت سرانجام این کارخانه مهم در خاورمیانه به تعطیل رسیده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات