یکشنبه / ۳۱ تیر / ۱۴۰۳
×
جانشین رئیس ستاد اجرایی خراسان رضوی

ورود بیش از ۵.۸ میلیون زائر به خراسان رضوی

در حال حاضر 194 هزار و 471 نفر از طریق فرودگاه، 357 هزار و 605 نفر از طریق راه‌آهن، 495 هزار و 814 نفر از طریق حمل و نقل جاده‌ای عمومی و 4میلیون و 798 هزار و 235 نفر از طریق حمل و نقل شخصی در این ایام به استان و مشهد الرضا (ع) سفر کرده‌اند.
ورود بیش از ۵.۸ میلیون زائر به خراسان رضوی
 • کد نوشته: 121
 • منبع: تسنیم
 • بدون دیدگاه
 • برچسب ها

  جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود ۵ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۱۲۵ نفر زائر به استان خراسان رضوی و شهر مشهد خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی‌نژاد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۵ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۱۲۵ نفر طی ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تا چهارم فروردین کنونی به استان و مشهد  سفر کرده‌اند.

  وی افزود: در حال حاضر ۱۹۴ هزار و ۴۷۱ نفر از طریق فرودگاه، ۳۵۷ هزار و ۶۰۵ نفر از طریق راه‌آهن، ۴۹۵ هزار و ۸۱۴ نفر از طریق حمل و نقل جاده‌ای عمومی و ۴میلیون و ۷۹۸ هزار و ۲۳۵ نفر از طریق حمل و نقل شخصی در این ایام به استان و مشهد الرضا (ع) سفر کرده‌اند.

  گنابادی‌نژاد تصریح کرد: تلفن ۰۵۱۳۷۰۴۵ قرارگاه عملیاتی خدمات سفر شهرستان مشهد برای هدایت، راهنمایی و دریافت شکایت زائران و مسافران پیش‌بینی شده است تا مسافرانی که قصد سفر به مشهد دارند قبل از عزیمت به مشهد محل اقامت خود را رزو کنند.

  جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: زائران و مسافران می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۶۲۹ واحد رسیدگی به شکایات ستاد مرکزی خدمات سفر کشور تماس بگیرند.

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *