کد خبر : 67262 ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت [ ۸:۵۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار مبارکه : آهنگ اجرای پروژه های عمرانی در جای جای شهر مبارکه شنیده می شود

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار مبارکه در بازدید نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی این شهر اظهار کرد: امروز علیرغم وجود مشکلات مالی در شهرداری، آهنگ اجرای پروژه های عمرانی در جای جای مبارکه و محلات مختلف این شهر شنیده می شود. محمدمهدی احمدی با قدردانی از […]

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار مبارکه در بازدید نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی این شهر اظهار کرد: امروز علیرغم وجود مشکلات مالی در شهرداری، آهنگ اجرای پروژه های عمرانی در جای جای مبارکه و محلات مختلف این شهر شنیده می شود.

محمدمهدی احمدی با قدردانی از نماینده مردم مبارکه برای حمایت های ویژه از شهرداری و تشکر از اعضای شورای شهر برای هماهنگی ها و کمک ها ، افزود: خداوند متعال را شاکرم که فرصت و نعمت خدمت به شهر مبارکه را به من اعطا کرد و این نوید را به شهروندان مبارکه می دهم که در سالجاری بتوانیم در اقصی نقاط این شهر پروژه های عمرانی را به بهره برداری برسانیم.

اجرای پروژه‌های عمرانی با سرعت در حال انجام است

عبدالله وکیلی، رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه هم در این بازدید اظهار کرد: پروژه‌های در دست اجرای شهرداری مبارکه نویدی برای همه شهروندان است.

وی با اشاره به بازدید از پروژه خیابان ۲۲ بهمن افزود: امروز به همراه نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و شهردار و معاونان شهردار مبارکه از پروژه‌های در حال انجام بازدیدی به عمل آوردیم که بحمدالله کارها با سرعت در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات