کد خبر : 66790 ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت [ ۲۳:۲۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست صمیمی شهردار مبارکه با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان

نشست صمیمی شهردار مبارکه با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، دکتر محمد مهدی احمدی شهردار مبارکه در این نشست نقش مطبوعات را در جامعه بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: رسانه ها به عنوان منابع آگاهیی دهنده نقش مهمی را در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به جامعه دارند .

شهردار مبارکه گفت: مسئولان می توانند با استفاده از رسانه ها مشکلات و معضلات موجود را شناسایی و در جهت رفع آنان در خدمتگزاری به مردم گام بردارند.

محمد مهدی احمدی به نقش مشارکت شهروندان در افزایش تحقق اهداف مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: رسانه ها با گردش اطلاعات و آگاهی ها و زمینه سازی مناسب برای افزایش ظرفیت مشارکت شهروندان در تحقق اهداف مدیریت شهری نقش بسزایی دارند و همین ایجاد اطمینان و اعتماد به شهروندان خود عاملی در جهت توسعه هرچه بهتر مدیریت شهری می شود.

وی خاطرنشان کرد: نوع نگاه مردم به فعالیت شهرداران و انتظاراتی که از مجموعه شهری است اغلب عمرانی بوده که انتظاری بحق نیز می باشد ولی باید گامهای موثرتری در جهت پروژه ها و اقدامات فرهنگی نیز برداشته شود.

شهردار مبارکه افزود: درشهرهای پیشرفته نگاه مردم عمرانی نیست ، بلکه بیشتر نگاهی روحی و معنوی به شهر دارند که با پروژه های فرهنگی این انتظارات را می توان برآورده کرد

احمدی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف طی چندین ماه گذشته گفت: اگر شهرداری به وظایف خود در شهر عمل کند و رضایتمندی از عملکرد داشته باشد بخش مهمی از نشاط و شادابی در جامعه را تامین می کند.

شهردار مبارکه خاطرنشان کرد: شرایط جامعه در بخش های مختلف به خصوص اقتصادی شرایط حساسی است که رسانه ها می توانند با تزریق امید در جامعه نقش مهمی را در زندگی مردم داشته باشند.

وی افزود: از رسانه‌ها  انتظار می رود از آنجایی که هدفی جز خدمت کردن نداریم مجموعه مدیریت شهری مبارکه را کمک کنند تا بتوانیم در کنار هم خدمتگزار مردم شریف شهرمان باشیم.

محمد مهدی احمدی رسالت رسانه ها را در آگاهی بخشی به شهروندان مهم دانست و گفت: مردم باید از فعالیت ها و عملکرد یک مجموعه مطلع باشند و این اطلاع با همدلی و همراهی رسانه ها با مجموعه ها صورت می گیرد.

وی افزود:در شهرستان مبارکه خوشبختانه رسانه های فعالی وجود دارد که در جهت آگاهی بخشی به شهروندان از ارکان مدیریت شهری محسوب می شوند

شهردار مبارکه به راه اندازی خانه مطبوعات شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری در راستای مسئولیت اجتماعی و تعاملات با رسانه ها مکانی را جهت راه اندازی خانه مطبوعات به رسانه های شهرستان اختصاص خواهد داد.

در ابتدای این نشست رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص افزایش تعاملات بین خانه مطبوعات و رسانه های استان با شهرداری مبارکه عنوان کردند.
ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات