کد خبر : 66310 ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۷:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۵ نفر

۱۰۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شدند.

۱۰۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۵ نفر

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته سه‌شنبه بیست و یکم دی ماه ماه تا امروز بیست و دوم دی ماه ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۵۶ تعداد نفر در مراکز درمانی بستری شده است.

در حال حاضر نیز ۲۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۴۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر پنج نفر بوده است که دو نفر قطعی و سه نفر هم دو مشکوک به کرونا بوده‌اند.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۳۰۳ هزار و ۴۶۳ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۳۰ هزار و ۱۸۴ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۷ هزار و ۳۵۱ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۱۵ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۳۳۶ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۲۷ هزار و ۷۰۹ نفر بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات