Warning: Illegal string offset 'width' in /home2/simayehostan/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-image.php on line 149

Warning: Illegal string offset 'height' in /home2/simayehostan/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-image.php on line 150
کد خبر : 66278 ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۸:۲۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج فولاد با خانواده شهید مدافع سلامت اصفهانی

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان به همراه بسیجیان خود با خانواده شهید علی منصوری از شهدای سلامت استان اصفهان دیدار کرد.

سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا کریمی در این دیدار گفت: شهدا انقلاب ما را به ثمر رساندند و هر شهید هدف خاصی داشته و شهدای مدافع حرم، شهدای انقلاب و شهدای سلامت هر کدام با توجه به شرایط زمانه و با فرهنگ زمانه برای نظام و انقلاب و مردم جان خود را فدا کردند.

وی همچنین تصریح کرد: تلاش شبانه روزی شهدای سلامت بر هیچ کس مخفی نیست، آنها خود را در شرایط خطرناک کرونایی وقف خدمت به بیماران کردند تا اینکه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

سرهنگ کریمی با بیان اینکه ان شاءالله روح بلند این شهید بتوانند شفاعت گر ما باشد، خاطرنشان کرد: جامعه پزشکی ایران به دنیا نشان داد که با وجود همه محدودیت ها و تحریم ها، انسان های بزرگی بودند که برای سلامت مردم جان خود را به مخاطره انداختند و ایستادگی کردند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات