کد خبر : 66002 ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۹:۰۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم تکریم و معارفه معاونت خدمات شهري شهرداري مباركه برگزار شد

طي مراسمي با حضور شهردار، ، معاونين و مديران شهرداري که در محل دفتر خدمات شهري شهرداري مباركه برگزار شد، از خدمات و تلاش هاي آقاي داوود ایران پور تقدير و طي حكمي از سوي شهردار مباركه،آقاي نصراله رفیعی به عنوان سرپرست معاونت اجرائي و خدمات شهري شهرداري مباركه معرفي و منصوب گرديد .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در ابتداي اين مراسم پس از تلاوت آياتي از كلام الله مجيد ، دکتر احمدی شهردار مباركه ، به تبيين و تشريح گستره خدمت رساني و شرح وظايف متعدد شهرداري ها و اهميت و ضرورت اجراي صحيح و شايسته آنها پرداخت .

دکتر احمدی در اين مراسم در جمع پرسنل و خدمتگزاران به مردم ، شهرداري را از جمله نهادهاي خدمت رسان عمومي و غير دولتي خواند كه شهروندان به صورت مستقيم و بي واسطه از بدو تولد تا پايان زندگي با آن سر وكار دارند و شهرداري مفتخر به خدمت رساني به مردم مي باشد .

شهردار مباركه با تاكيد بر اين نكته كه خدمت صادقانه ، بي شائبه و مستمر شهرداري به مردم در تمام حوزه هاي مختلف شهري همچون توسعه عمرانی،  توسعه و گسترش پاركها ، بوستانها و فضاهاي سبز شهري، ايجاد آرامستانها ، حمل و نقل عمومي ، عمران و توسعه شهري و موارد متعدد ديگر نمود پيدا ميكند ، مسئولان و پرسنل خدوم شهرداري را به صورت مستقيم در معرض قضاوت مردم دانست ، كه اين امر اهميت خدمت متعهدانه و تلاش مضاعف خادمان در شهرداري را بيشتر نمايان مي كند .

ایشان با اشاره به خدمات و فعاليت هاي چند ساله مسئول سابق خدمات شهري و تشكر از خدمات ايشان ، همكاري مستمر و پر تلاش كليه همكاران در معاونت خدمات شهري و تداوم راه خدمت رساني به مردم ، حمايت مضاعف از مسئول جديد خدمات شهري را به كاركنان ، كارگران و مسئولين نواحي خدمات شهري تأكيد نمود.

ایشان ابراز امیدواری کرد در ادامه اين راه خطير كه پرسنل شهرداري ناگزير ، جواني ، سلامت ، وقت و هزينه هاي زيادي را براي ارائه خدمت صرف مي كنند ،بتوانند با عزم و اهتمام و انگيزه خوب موجبات كسب رضايت خداوند و رضايت مردم را فراهم نمايند و نتيجه كارشان مأجور درگاه خداوندي قرار گيرد .

رفیعی سرپرست جدید معاونت خدمات شهری شهرداری مبارکه نیز پس از گرفتن حكم و ابلاغ كاري از سوي شهردار مباركه ضمن تشكر از حسن اعتماد شهردار مباركه ، حمايت هاي جناب شهردار و تداوم و همكاري كليه همكاران در مجموعه خدمات شهري را براي پيشبرد اهداف متعالي خدمت رساني مستمر به شهر و شهروندان ضروري و موجب انگيزه و دلگرمي دانست .

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات