کد خبر : 65397 ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت [ ۲۰:۲۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری نخستین جلسه شورای مدیران شهرداری مبارکه با حضور دکتر احمدی شهردار جدید مبارکه

اولين جلسه شوراي مدیران شهرداری مبارکه با حضور شهردار و مدیران دواير مختلف شهرداري برگزار شد.

دکتر احمدی در اولین جلسه کاری خود به‌عنوان شهردار مبارکه فرارسیدن ایام هفته وحدت،میلاد پیامبر اکرم(ص)  و امام جعفر صادق(ع) را به‌تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت گفت و اظهار داشت: در هر مقام و مسئولیتی که قرار داریم باید با برنامه‌ریزی مناسب در راستای خدمت به مردم برای گره‌گشایی از مشکلات و خواسته‌های مردم تلاش کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مردم ما شایسته ، مستحق و لایق خدمتگزاری هستند گفت: هدف ما خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به شهروندان است و آنچه در توان داریم در این راه دریغ نخواهیم کرد.

شهردار مبارکه ضمن تقدیر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر، خدمت به مردم را وظیفه‌ای مهم دانست و خاطرنشان کرد: فرصت خدمت‌گزاری در هر مقام و مسئولیت هرچند کوتاه را باید قدر بدانیم زیرا خدمت به مردم بالاترین و مهم‌ترین وظیفه است.

وی با اشاره به اینکه برای جلب رضايت شهروندان تمام انرژي و توان خود را بكار خواهیم گرفت، اضافه کرد : درراه خدمت به شهروندان باید به‌طور مرتب عملکردمان را ارزیابی کنیم تا نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت نماییم.

دکتر احمدی از تمام مدیران و کارکنان شهرداری خواست تا ضمن افزایش همت و تلاش خود برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم ، کوشش کنند و تمام فعالیت‌های خود را طبق شاخص‌های مشخص‌شده پیش برده و با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها ؛ وظایف محوله‌ی خود را باقدرت انجام دهند و از هرگونه سستی و کم‌کاری در این زمینه پرهیز نمایند.

ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: تمامی معاونت‌ها، واحدها و سازمان‌های تابعه، باید با توجه به اولویت‌های تعیین‌شده برنامه‌ای مناسب را به‌صورت کمی و کیفی ارائه نموده و با تمامی توان خود، برای تحقق اهداف عالیه مدیریت شهری اقدام نمایند.

شهردار  مبارکه همچنین تکریم ارباب‌رجوع و رضایت شهروندان را از مهم‌ترین وظایف مجموعه مدیریت شهری برشمرد و خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این مهم کارکنان باید نهایت تلاش و پشتکار خود را به‌کارگیرند.

گفتنی است، در این جلسه، معاونین و مدیران، خلاصه‌ای از عملکرد واحدهای مربوطه ارائه نموده و به بیان نظرات، پیشنهادات و مشکلات در زمینه‌های مختلف پرداختند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات