کد خبر : 64672 ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۰:۱۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبدیل وضعیت کارگران روزمزد شرکت سیمان سپاهان باید انجام شود/ طبق تأکید رهبر معظم انقلاب باید به کارگران توجه داشت

نماینده مبارکه در مجلس گفت: تبدیل وضعیت کارگران روزمزد این شرکت باید انجام شود؛ شرایط اقتصادی و وضعیت تورم در جامعه زندگی همه مردم به‌خصوص کارگران را تحت تأثیر گذاشته است و طبق تأکید رهبر معظم انقلاب باید به کارگران توجه داشت، خواسته کارگران برای رسیدگی بیشتر را جامه عمل بپوشانید.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، جلسه بررسی مشکلات شرکت سیمان سپاهان با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی و دکتر طغیانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: اگر بخواهیم تولید مستمر ادامه داشته باشد و آشفتگی کنونی در بازار سیمان حل شود باید ملزومات مورد نیاز شرکت‌ها فراهم شود، ما در قوه مقننه و استاندار و مسئولان اجرایی در قوه مجریه باید تمام انرژی را بگذاریم تا مانعی که بر هر حال باعث سد برای تولید شده است را برطرف کنیم.

دکتر صالحی با اشاره به اعتراضات کارگران این مجموعه اظهار کرد: شرایط اقتصادی و وضعیت تورم در جامعه زندگی همه مردم به‌خصوص کارگران را تحت تأثیر گذاشته است و طبق تأکید رهبر معظم انقلاب باید به کارگران توجه داشت.

وی اضافه کرد: با تعدادی کارگران سیمان سپاهان در خصوص مشکلات این مجموعه صحبت کردم و آن‌ها اعلام کردند که وضعیت این شرکت در سال‌های ۹۳ و ۹۴ بد و سخت بود و ما با این وضعیت کنار کارخانه کار تولید را انجام دادیم و از سال ۹۸ به بعد که وضعیت کارخانه بهتر شده است و انتظار داریم در این شرایط اقتصادی رسیدگی‌ها به ما بیشتر شود که این خواسته کارگران خواسته ناحقی نیست و به این خواسته کارگران جامه عمل بپوشانید.

نماینده مبارکه در مجلس تأکید کرد: موضوع دیگر و خواسته مهم کارگران این مجموعه، تبدیل وضعیت کارگران روزمزد است که تعدادی از آن‌ها در بخش بارگیری هستند و سختی خاص خود را دارند و تبدیل وضعیت این کارگران باید انجام شود و شخصاً دنبال انجام تبدیل وضعیت هستم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات