کد خبر : 64449 ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۰:۱۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاکبانی که بازهم گرفتار وسوسه شیطان نشد و کیف میلیونی را به صاحبش بازگرداند

شهردار شهر دیزیچه گفت: مهدی قلی یزدانی یکی از کارگران خدمات شهرداری که بسیار زحمت کش است در روز های گذشته برای بار دوم کیف ارزشمندی که حامل سکه طلا، پول و کارت های بانکی بوده است را در هنگام کار پیدا میکند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، علی اکبر محمودی ، اظهار داشت: مهدی قلی یزدانی یکی از کارگران خدمات شهرداری که بسیار زحمت کش است در روز های گذشته برای بار دوم کیف ارزشمندی که حامل سکه طلا، پول و کارت های بانکی بوده است را در هنگام کار پیدا میکند.

شهردار شهر دیزیچه با اشاره به پاک دستی این پاکبان در طی سال های اخیر، افزود: این کارگر در اولین فرصت با یکی از کسبه محل شماره تلفن صاحب کیف را پیدا کرده و در کوتاه ترین زمان آن را تحویل شخص می دهند.

وی در پایان افزود: برای اینکه این رسم شایسته مانده گار شود از مهدی قلی یزدانی نیروی پاک دست شهرداری طی یک مراسمی قدردانی خواهیم کرد.

مهدی قلی یزدانی گفت: در حین انجام وظیفه بودم که کنار بلوارامام (ره) شهر دیزیچه کیف پولی را دیدم و بلافاصله آن را برداشتم و با پرس و جو کردن از کسبه محل صاحبش را پیدا و کیف را تحویل صاحبش دادم.

این کارگر پاکدست شهرداری دیزیچه، ادامه داد: از قدیم گفته‌اند مال مردم، مال مردم است و من هم به این جمله اعتقاد دارم و می‌دانم پولی که متعلق به فرد دیگری است حرام است، برای همین بود که فکر برداشتن پول‌ها به ذهنم خطور نکرد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات