کد خبر : 63578 ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۴:۲۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۰۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۲۵ نفر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی دو هزار و ۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، آرش نجیمی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر پنج هزار و ۳۵ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد دو هزار و ۷۳ بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند، اضافه کرد: ۲۹۷ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۸۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۳۶۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند، ادامه داد: ۱۸۹ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی آمار فوت مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۲۵ نفر اعلام کرد و ابراز داشت: تاکنون تست ۱۰ نفر از این افراد مثبت کرونا بوده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات