کد خبر : 63547 ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۷:۵۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزش باد پدیده غالب استان اصفهان/ هوا سرد می‌شود

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد به نسبت شدید پدیده غالب بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان تا هجدهم فروردین است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، ابراهیم هنرمند با اشاره به استقرار جوی به نسبت پایدار در سطح استان اصفهان تا پایان هفته، اظهار داشت: وزش باد به نسبت شدید در بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان در ساعات بعد از ظهر پدیده غالب است.

وی با بیان اینکه وزش باد شدید در روزهای پیش رو نخواهیم داشت، افزود: با توجه به پایداری نسبی هوا تا روز چهارشنبه احتمال وقوع پدیده جوی خاص و بارندگی وجود ندارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارندگی‌های پراکنده در سطح استان در شبانه روز گذشته، خاطرنشان کرد: بیشترین میانگین بارشی از سمیرم با ۳.۷ و دهق با ۲.۴ میلی‌متر بوده است.

هنرمند با بیان اینکه بیشینه دمای هوای استان بین ۲ تا چهار درجه سانتی‌گراد در ۲۴ ساعت آینده کاهش می‌یابد، ادامه داد: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: مهاباد با دمای ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات