کد خبر : 63541 ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۲:۳۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرونده‌های پلی اکریل باید صرفاً از طریق قوه قضائیه پیگیری شود و تمرکز مسئولان این صنعت فقط بر تولید باشد

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده‌ها و مسائل حاشیه‌ای و قضایی پلی اکریل باید صرفاً از طریق قوه قضائیه پیگیری شود و تمرکز مسئولان این صنعت فقط بر تولید باشد؛ در چنین اوضاعی که ثبات به این مجموعه بازگشته است، نباید به آن شوک وارد شود.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، معاون نیروی انسانی پلی اکریل با توضیح اینکه امسال پس از سال‌ها، حقوق ۱۲ ماه سال ۹۹ و عیدی به پرسنل پرداخت و سبدهای کالایی هم برای کارگران این شرکت توزیع شده است، اظهار داشت : حدود یک سالی است که ثبات و آرامش به این شرکت بازگشته و از شما درخواست می‌کنیم که به مسئولان مربوطه تأکید کنید حرکتی نکنند که این شرکت از ثبات و آرامش خارج شود.

وی افزود: ما در این مدت علاوه بر به‌کارگیری پرسنل تعدیل شده، ۲۷ نیروی جدید بومی شهرستان را مشغول به کار کردیم و اگر بخش های جدید این صنعت که در حال آماده سازی آن هستیم، راه‌اندازی شود، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ شغل جدید ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: از رفع برخی مشکلات این شرکت و بازگشت کارگران به کار بسیار خوشحال و خرسند هستم؛ این شرکت در حال حاضر نیازمند ثبات و آرامش است و برای پایداری این دو مسئله مهم تلاش می‌کنیم.

دکتر صالحی بیان کرد: با تولید به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و شعار امسال، باید تمرکز بر تولید باشد، موانع را از سر راه برداشت و از این صنعت مادر پشتیبانی و حمایت کرد؛ و پرونده‌ها و مسائل حاشیه‌ای و قضایی این صنعت باید صرفاً از طریق قوه قضائیه پیگیری شود و تمرکز مسئولان پلی اکریل بر تولید باشد.

وی با تأکید بر استفاده از نیروهای بومی شهرستان در این صنعت، افزود: خوشحال هستیم که دو هزار خانواده‌ای که در چند سال گذشته سختی‌های متعددی را متحمل شدند، شب عید دغدغه حقوق و عیدی را نداشتند.

نماینده شهرستان مبارکه در مجلس تصریح کرد: کارشناسان اقتصادی با توجه به آرامش نسبی این شرکت، بر ثبات شرایط فعلی آن تاکید دارند و نباید حرکتی انجام شود که به این مجموعه شوک وارد نماید.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات