کد خبر : 63522 ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۰:۲۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر صالحی در دیدار با پیمانکار پروژه فاز دوم محور مبارکه-بروجن:

با تکمیل این پروژه بار زیادی از روی دوش شهرستان برداشته می شود

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل تعداد تصادفات، فوتی‌ها و مصدومان این مسیر، همیشه دل‌نگرانی برای تکمیل این محور را داشتیم که با تکمیل این پروژه بار زیادی از روی دوش شهرستان برداشته می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، پیمانکار پروژه فاز دوم محور مبارکه-بروجن با دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

پیمانکار پروژه فاز دوم محور مبارکه-بروجن با توضیح اینکه ۸ کیلومتر این محور با حمایت‌های شما و دیگر مسئولان شهرستان تکمیل شد، اظهار کرد: ۱۲ کیلومتر باقی‌مانده این پروژه که در حریم شهرستان مبارکه است که امید است تا هفته دولت امسال تکمیل می‌شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: پروژه فاز دوم محور مبارکه-بروجن یکی از معضلات شهرستان مبارکه، استان و حتی کشور بود؛ مشکلات راه و جاده در کشور زیاد است اما متأسفانه این مشکلات در شهرستان صنعتی مبارکه بیشتر به چشم می‌خورد.

دکتر صالحی افزود: من سال‌های قبل که در بیمارستان بودم شاهد تعداد تصادفات، فوتی‌ها و مصدومان این مسیر بودم و همیشه دل‌نگرانی برای تکمیل این محور را داشتم که با تکمیل این پروژه بار زیادی از روی دوش شهرستان برداشته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیگیرهای متعددی انجام شد که به دلیل عبور و مرور کامیون‌های از راه‌های شهرستان و تخریب زیرساخت‌های شهرستان، پروژه کنارگذر غرب سریع‌تر احداث و تکمیل شود اما این محور آزادسازی متعددی دارد و در حال تعامل برای رفع مشکلات این آزادسازی هستیم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات