کد خبر : 63478 ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت [ ۷:۴۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵۰۰ بسته معیشتی بین محرومان شهر مجلسی توسط فولاد مبارکه توزیع شد

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهر مجلسی در قالب کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، هادی نباتی نژاد با اشاره به توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهر جدید مجلسی گفت: جای بسی خوشحالی است که این شرکت همواره پرداختن به مسئولیت‌های اجتماعی را رسالت خود دانسته و از این پس هم به‌یقین تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به جامعه و ذی‌نفعان دوچندان خواهد کرد.

وی افزود: شرکت‌ها و کارخانه‌ها برای اینکه در کسب‌وکار خود موفق باشند باید مسئولیت خود را در قبال جامعه و تمام کسانی که تحت تأثیر فعالیت‌های آن سازمان قرار می‌گیرند انجام دهند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید موحدیان نیز با بیان اینکه این طرح در قالب رزمایش کمک مومنانه صورت گرفته است، گفت: طرح محرومیت زدایی شهر مجلسی از طرف قرارگاه محرومیت زدایی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان (عج) به پایگاه بسیج مقاومت شهید موحدیان فولاد مبارکه محول شد.

سرهنگ حبیب اکبری افزود: در همین راستا جلسه‌ای با حضور اعضای شورای بسیج فولاد مبارکه برگزار و پس از موافقت مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، مصوب شد ۵۰۰ بسته معیشتی بین محرومان شهر مجلسی توزیع شود

وی خاطر نشان کرد: این تعداد بسته معیشتی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان در شب عید و با حضور پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس، جانشین فرمانده سپاه شهرستان مبارکه، فرمانده پایگاه بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و فرمانده بسیج طالخونچه بین محرومین توزیع شد

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات