کد خبر : 62766 ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۲:۳۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید تدابیری برای بیمه کارگران ساختمانی شهرستان اتخاذ شود/ پیگیری برای مجوز و احداث خانه کارگر در مبارکه

نماینده شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مراجعات مردمی اصلی‌ترین مشکل شهرستان در زمینه بیمه، کارگران ساختمانی است که پس از شیوع کرونا و مشکلات ایجاد شده در این زمینه، برخی از کارگران در پرداخت بیمه خود دچار مشکل هستند و باید تدابیری در این زمینه هر چه زودتر اتخاذ شود.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، دکتر صالحی به‌صورت سرزده از شعبه تأمین اجتماعی مبارکه بازدید کرد و با مردم، کارکنان و رئیس این شعبه به گفت‌وگو پرداخت.

رئیس اداره تأمین اجتماعی مبارکه اظهار کرد: ۴۳ هزار کارگر صنعتی و حدود ۹ هزار کارگر آزاد در شهرستان مبارکه وجود دارد که این آمار قابل توجه است و مبارکه نیازمند یک خانه کارگر است که خدمات به جامعه کارگری ارائه کند.

نماینده شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به مراجعات مردمی اصلی‌ترین مشکل شهرستان در زمینه بیمه، کارگران ساختمانی است که پس از شیوع کرونا و مشکلات ایجاد شده در این زمینه، برخی از کارگران در پرداخت بیمه خود دچار مشکل هستند.

دکتر صالحی با توضیح اینکه باید هر چه زودتر تدابیری در این زمینه اتخاذ شود، بیان کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان مبارکه در تعداد کارگر، مجوز و احداث خانه کارگر را دنبال می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات