کد خبر : 62761 ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت [ ۸:۰۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رییس شورای شهر مبارکه:

پروژه های نیمه تمام اولویت دار تا پایان این دوره شورا افتتاح خواهد شد

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: پروژه‌های اولویت‌دار نیمه‌تمام در مبارکه تا پایان فعالیت این دوره شورای اسلامی شهر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، دکتر سجاد خالوزاده افزود: امروز با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور کلنگ زنی و بهره‌برداری از ۸۰ میلیارد تومان پروژه در این شهر کلید خورد.

وی بابیان اینکه امیدواریم این پروژه‌ها هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد ادامه داد: پروژه‌هایی مانند تونل ارتباطی فیبر نوری ، نیروگاه خورشیدی ،برق‌رسانی به شهرک مشاغل کارگاهی خیام،ادامه بلوار سردار شهید بابایی، پارک‌های محله‌ای و چمن مصنوعی کلنگ زنی و بهره‌برداری شد.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه اظهار کرد: تا پایان این دوره هم پروژه‌های دیگری در شهر مبارکه افتتاح خواهد شد و برای استفاده در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه ایجا‌د نشاط اجتماعی یکی از اهداف اصلی بهره‌برداری از پارک‌های محله‌ای و زمین‌های ورزشی است افزود: به لطف خداوند و تلاش و همت بالای مجموعه و علیرغم مشکلات اقتصادی سنگین و غیرقابل‌پیش‌بینی که به کشور تحمیل‌شده است شاهد روند روبه‌جلو در اجرای پروژه‌ها هستیم.

خالوزاده گفت: با توجه به سیاست شورای شهر و تیم مدیریت شهری در راستای توزیع عادلانه بودجه در محلات و قسمت‌های مختلف شهر، پروژه‌های زمین چمن مصنوعی و پارک محله‌ای در محلات مختلف به بهره‌برداری رسید که امیدواریم منشأ خیروبرکت برای همه شهروندان باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: توسعه پایدار شهری در ابعاد مختلف ازجمله توسعه عمرانی پایدار، برقراری عدالت اجتماعی و اقداماتی جهت حفظ محیط‌زیست، توسعه زیرساخت‌های ورزشی همواره موردتوجه مدیریت شهری مبارکه بوده که با اجرای پروژه‌ها در محلات و نقاط مختلف شهر نهادینه می‌شود.

وی با قدردانی از همه شهروندان و مسئولان گفت: تلاش‌های بسیاری برای کلنگ زنی و بهره‌برداری از این پروژه‌ها انجام‌شده که در این راستا از همه تلاشگران تقدیر و تشکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات