کد خبر : 62649 ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تسهیلات ویژه پلیس اصفهان برای بخشودگی اضافه خدمت مشمولان غایب

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اعطای تسهیلات ویژه به منظور بخشودگی اضافه خدمت مشمولان غایبی که تمایل به انجام خدمت در این فرماندهی داشته باشند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، سرهنگ مهرداد پناهپوریان اظهار داشت: مشمولان غایبی که بالای یک سال غیبت دارند و تمایل به سپری کردن دوران سربازی خود در فرماندهی انتظامی استان اصفهان هستند می‌توانند پس از مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ و مشخص شدن تاریخ اعزام خود به معاونت نیروی انسانی پلیس استان واقع در بزرگراه دستجردی بالاتر از پل راه آهن رفته و فرم مربوطه را تکمیل کنند.

وی افزود: برابر تدابیر فرمانده انتظامی استان اصفهان قرار شد تا به این دسته از مشمولان غایبی که تمایل به انجام خدمت در فرماندهی انتظامی استان اصفهان تسهیلات ویژه ای به منظور بخشودگی اضافه خدمت به آنان اعطا شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه هر مشمولی که بیش از یک سال غیبت داشته باشد ۶ ماه اضافه خدمت برای وی لحاظ می‌شود گفت: اگر چنانچه رفتار مشمولان در طول خدمت رضایت بخش بوده و سابقه فرار نداشته باشند برابر دستور فرمانده انتظامی استان اصفهان از یک سوم تا دو سوم اضافه خدمت این مشمولان بخشیده می‌شود

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات