کد خبر : 62596 ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۳:۴۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ایمنی شهروندان با مشارکت مدیریت شهری مبارکه:

جابجايي و ساماندهی تيرهای برق حادثه‌ساز با اعتبار 20 میلیارد ریالی

گسترش زندگی شهرنشینی، توسعه شهرها، افزایش خودروها و تردد در معابر اصلی و فرعی شهر ازجمله موضوعاتی است که تغییر ساختار شهری را در پی داشته و اصلاح هندسی و بازگشایی معابر را به‌عنوان یکی از الزامات مدیریت شهری بدل نموده و نیاز است تا تمهیدات لازم برای رفع مشکلات و مسائل آن در نظر گرفته شود .

با توجه به اهمیت ساماندهی تیرهای برق در وسط معابر ناشي از عقب‌نشینی ساختمان‌ها، بازگشايي و تعريض خيابان در راستای توسعه خدمات شهری ، پروژه جابجایی و ساماندهی بیش از ۲۰۰تک‌تیر برق حادثه‌ساز در دستور کار شهرداری مبارکه قرارگرفته است .

سید محسن هاشمی، شهردار مبارکه عنوان کرد: با توجه به استقرار تیرهای برقی که براثر اصلاح هندسی و بازگشایی معابر و یا عقب‌نشینی ساختمان‌ها در مسیرهای اصلی و پرتردد  واقع‌شده بود و نظر به حادثه‌خیز بودن موضوع  این شهرداری بزودی اقدام به جابجایی تیرهای برق معارض با همکاری اداره  برق خواهد نمود.

شهردار مبارکه اظهار داشت : پیرو درخواست‌های مکرر مردمی و بازدیدهای به‌عمل‌آمده اکثر تیرهای برق معارض سطح شهر و محلات شناسایی‌شده است.

وی  با اشاره به اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی در نظر گرفته‌شده برای این موضوع افزود :  جابجایی تیرهای برق زمینه افزایش ایمنی تردد و توسعه خدمات شهری است و تلاش مشترک مدیریت شهری و اداره برق در جابجایی آن‌ها می‌تواند موجب رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان باشد .

هاشمی  با اشاره به رویکرد مدیریت شهری در خصوص اجرای طرح‌های عمرانی در شهر،  تعامل و همکاری با شرکت‌های خدمات رسان را حرکتی رو به رشد و گره‌گشای بسیاری از مشکلات شهر دانست.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات