کد خبر : 62464 ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۴:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تملک و تخریب 450 متر عرصه و اعیان در محلات قهنویه و دهنو شهر مبارکه

مدیر املاک شهرداری مبارکه از تخریب و آزاد‌سازی 2 ملک به مساحت 450 متر عرصه و اعیان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در راستای طرح تعریض خیابان شهید محمدصادقی در محله دهنو و خیابان شهید اصغر ضیایی در محله قهنویه و با تلاش‌های مستمر مجموعه شهرداری و ارائه طرح‌های ویژه به صاحبان املاک معارض، بیش از ۴۵۰ متر عرصه و اعیان تملک و آزادسازی شد.

محمود صادقی بابیان اینکه در اجرای طرح تعریض خیابان شهید اصغر ضیایی تاکنون۱۵ باب ساختمان توافق شده است خاطرنشان کرد:حدود ۵۰درصد املاک معارض در این خیابان تملک شده و اجرای این طرح موجب تسهیل در تردد وسایل نقلیه و کاهش ترافیک خواهد شد به همین دلیل، مدیریت شهری توان خود را به کار بسته تا با توافق، تملک و تخریب معارضین باقی‌مانده،عملیات اجرایی پروژه را آغاز نماید.

وی با اشاره به آزادسازی ۱۴ باب ساختمان در طرح تعریض خیابان شهید محمدصادقی  افزود : در اجرای طرح تعریض این خیابان نیز بیش از ۸۰ درصد از املاک معارض تملک و آزادسازی شده است .

وی به تلاش مدیریت شهری جهت احداث و استانداردسازی خیابان‌ها در داخل شهر و محلات اشاره کرد و افزود: ازجمله اولویت‌های آزادسازی  مجموعه شهرداری در سال جاری می‌توان به ادامه طرح‌های تعریض بلوار سردار شهید بابایی ، خیابان شهید محمدصادقی محله دهنو ، خیابان شهید اصغر ضیایی و جاده گاز  محله قهنویه ،خیابان شهید حدادیان محله محمدیه و خیابان ۱۵ خرداد اشاره کرد .
ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات