کد خبر : 62433 ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت [ ۸:۵۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طی حکمی از طرف مدیر کل آموزش و پرورش استان صورت پذیرفت:

محمد شفیع زاده به‌ عنوان مدیر آموزش‌ و پرورش شهرستان مبارکه منصوب گردید

طی حکمی از طرف محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، محمدشفیع زاده به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه منصوب و از خدمات سعید باقری مدیر سابق آموزش و پرورش این شهرستان که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، با حضور مهندس اصغر هدایت فرماندار ،حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی امام جمعه،دکتر پروین صالحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاون پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان وبرخی از مسئولان ادارات شهرستان ، از زحمات اقای سعید باقری تقدیر واقای محمد شفیع زاده بعنوان مدیر جدیدآموزش وپرورش شهرستان مبارکه منصوب شد

سعید باقری در پیامی ضمن طلب حلالیت از خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان مبارکه از همراهی و همکاری تمامی مسئولین و مردم شهرستان تقدیر کرد.

پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده.

باسلام خدمت همه دوستان و همشهریان عزیز
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما بزرگواران سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما عزیزان نصیب اینجانب شده است .

اکنون که امانت مسئولیت در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مبارکه را به عزیز دیگری واگذار نموده و به دلیل بازنشستگی ،فرصت خدمتگزاری از این کمترین سلب شده است ، بر خود لازم و واجب می‌دانم ضمن خداحافظی و طلب حلالیت و سپاس و قدر دانی از الطاف شما دوستان و همشهریان گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم .
درپایان ضمن تبریک انتصاب جناب آقای شفیع زاده به عنوان مدیر محترم آموزش وپرورش شهرستان مبارکه به پیوست بروشورگزارش کار و متن طلب حلالیت تقدیم می گردد.

زندگی صحنه یکتای
هنرمندی ماست
هرکس نغمه خود خواند
وازصحنه رود
صحنه پیوست به جاست
ای خوش آن نغمه که
یاران بسپارند به یاد

ملتمس دعای خیر شما

سعید باقری

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات