کد خبر : 61953 ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۲:۳۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۸۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/فوت ۴۲ بیمار

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۸۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا از روز گذشته تاکنون در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی ۸۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید شناسایی شده ۲۹۲ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد کل بستری‌های مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را در حال حاضر دو هزار و ۴۳ مورد اعلام کرد و گفت: از روز گذشته تاکنون نیز ۲۰۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

وی گفت: همچنین باید توجه داشت که ۳۶۳ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نگهداری می‌شوند.

نجیمی آمار مرگ و میر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر را ۴۲ مورد اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون تست فوت قطعی کرونا برای ۲۹ نفر از این افراد مثبت اعلام شده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات