کد خبر : 61933 ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۰:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح آزادراه شرق اصفهان به شکل ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از افتتاح آزادراه شرق اصفهان در روز پنج شنبه این هفته توسط رئیس جمهور به شکل ویدئو کنفرانس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الله غلامی  با اشاره به افتتاح آزادراه شرق اصفهان در ساعت هشت صبح روز پنج شنبه توسط رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس اظهار داشت: با افتتاح آزادراه شرق اصفهان، کریدور شمال به جنوب کشور تکمیل می‌شود و حمل و نقل بار و مسافر استان‌های شمالی کشور به استان‌های اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد تسهیل می‌شود.

وی افزود: افتتاح این آزادراه می‌تواند مسیر تردد خودروهای عبوری از شهر اصفهان را کوتاه کند و زمان سفر بین استان‌های شمالی و جنوبی کشور ۸۰ دقیقه کمتر خواهد شد و منجر به افزایش بهره وری آزادراه اصفهان-نطنز-کاشان می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان به هزینه ۸۰۰ میلیاردتومانی پروژه آزادراه شرق اصفهان اشاره‌ای کرد و گفت: افتتاح این پروژه در کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات مؤثر خواهد بود و بار و کالا و مسافر سریع‌تر انتقال می‌یابد و در مصرف سوخت صرفه جویی می‌شود.

وی با اشاره به کاهش سوانح و تلفات جاده‌ای استان اصفهان با افتتاح آزادراه شرق اصفهان تصریح کرد: با بهره برداری این آزادراه کاهش آلاینده‌های زیست محیطی در دو دهه آینده تا دو میلیون تن کاهش می‌یابد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات