کد خبر : 61736 ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۰۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شناسایی ۱۲۴۱ بیمار جدید مبتلابه کرونا در اصفهان/۳۱ نفر جان باختند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و ۲۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: بر این اساس طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۲۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شده است.

وی افزود: از این تعداد بیمار مبتلا به کرونای شناسایی شده در استان اصفهان ۲۵۷ نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران بهبود یافته و ترخیص شده از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۲۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و ۶۸۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری است.

ظرفیت تخت‌های مراقبت‌های ویژه اصفهان رو به تکمیل است

وی تعداد بیماران بدحال کرونا که در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند را ۳۴۵ نفر اعلام کرد و افزود: ظرفیت تخت‌های مراقبت‌های ویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو به تکمیل است و از شهروندان درخواست داریم نسبت به حفظ سلامتی خود توجه داشته باشند.

نجیمی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۱ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست داده‌اند، افزود: تاکنون تست کرونای ۱۸ نفر از این افراد مثبت اعلام شده است.‌

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات