کد خبر : 61640 ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به مناسبت هفته ناجا انجام شد ؛

دیدار مدیریت شهری مبارکه با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان

به مناسبت هفته ناجا شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه با حضور در محل ستاد فرماندهی انتظامی، ضمن تبریک این هفته، از زحمات و تلاش‌های این عزیزان در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان تقدیر و تشکر نمودند .

شهردار مبارکه طی این دیدار اظهار داشت: هفته‌ی نیروی انتظامی فرصت ارزشمندی است برای تجلیل از بزرگ‌مردان جان‌برکف که بی‌تردید کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان ، زمینه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

 وی افزود: امروز به برکت حضور شبانه‌روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان ، ایران از امن‌ترین کشورهای منطقه است.

مهندس هاشمی ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی فرماندهی و پرسنل جان‌برکف انتظامی شهرستان در تأمین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به‌عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد نمود.

دکتر سجاد خالوزاده رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه نیز در این نشست با تبریک هفته ناجا به فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان و قدردانی از فعالیت‌های نیروی انتظامی گفت: چنانچه در جامعه امنیت نباشد اقدامی نمی‌توان انجام داد و نیروی انتظامی در همه شئون اجتماعی همچون، اقتصادی، فرهنگی. آموزشی و … تأثیرگذار است.

وی تصریح کرد: بی‌شک مسئولیت تأمین مقتدرانه امنیت و آرامش در کشور و برای هم‌میهنان گران‌قدر، موهبت عظیمی است که نصیب شما کارکنان و فرماندهان خدوم و جان‌برکف در نیروی انتظامی شده و این مهم در سایه همدلی، ایثار و تلاش خالصانه و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» میسر شده است.

دکتر خالوزاده گفت: همکاری همه‌جانبه با نیروی انتظامی در جهت خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان از وظیفه ذاتی همه مسئولان و شورای اسلامی شهر است و همیشه آماده دریافت طرح‌ها و پیشنهادات نیروی انتظامی در جهت رفع مشکلات شهروندان هستیم.

 در این مراسم سرهنگ  محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز از شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه به دلیل تعامل و ارتباط مستمر با این فرماندهی تقدیر و تشکر کرد.

در این نشست همچنین برافزایش همکاری‌های دوجانبه در راستای ارتقای خدمات بهینه‌تر به شهروندان برای افزایش رضایتمندی آن‌ها در این ایام خاص ناشی از شیوع کرونا تأکید شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات