کد خبر : 61489 ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۲۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دبیر اجرای موکب عشاق الحسین(ع) مبارکه خبر داد؛

توزیع یک هزار و 200 بسته معیشتی در ابتدای سال جاری/ هر دستورالعملی که ستاد بگیرد تابع آن هستیم

دبیر اجرای موکب عشاق الحسین(ع) شهرستان مبارکه گفت: پروانه های موکب ها تمدید شده است و هر دستورالعملی که ستاد بگیرد تابع آن هستیم.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از صاحب نیوز ، علیرضا احمدپور در خصوص وضعیت موکب عشاق الحسین (ع) مبارکه اظهار کرد: منتظر اعلام نظر ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور برای اربعین هستیم و هر سیاستی که ستاد عتبات عالیت کشور اعلام کند طبق آن عمل می کنیم.

دبیر اجرای موکب عشاق الحسین(ع) شهرستان مبارکه گفت: در حال حاضر آمادگی برپایی موکب سلامت در کربلا و نجف را داریم؛ این موکب های ماسک و دست کش تهیه و تونل های ضدعفونی در اختیار زوار قرار می دهد؛ پروانه های موکب ها تمدید شده است و هر دستورالعملی که ستاد بگیرد تابع آن هستیم.

وی افزود: بیش از یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در ایام نوروز و ابتدایی امسال در دو مرحله با کمک مسجد امام سجاد (ع) و هیئت حضرت فاطمه زهرا (س) مبارکه تهیه و در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

احمدپور اضافه کرد: موکب عشاق الحسین(ع) شهرستان مبارکه علاوه بر کمک های مؤمنانه، تعمیر چندین واحد مسکونی افراد بی بضاعت و بی سرپست را در شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

دبیر اجرای موکب عشاق الحسین(ع) مبارکه خاطر نشان کرد: ساخت و مرمت آشپزخانه، حمام و دستشویی، سقف کاذب خانه افراد نیازمند با همکاری بسیج سازندگی شهرستان در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات