کد خبر : 61470 ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۴۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۱ بیمار مشکوک به کرونا در اصفهان جان باختند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد مرگ و میر مشکوک به کرونا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر را ۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون تست ۱۵ نفر از این بیماران مثبت اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ،  در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان بستری شده است.

وی تعداد بیماران بهبود یافته و ترخیص شده از مراکز درمانی اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر را ۹۷ نفر اعلام کرد و ابراز داشت: همچنین در حال حاضر یک هزار و ۱۲۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های ۲۲ شهرستان استان اصفهان بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه ۱۸۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند، افزود: ضروری است که شهروندان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دیگر اقدامات پیشگیرانه در قطع زنجیره ابتلاء به این بیماری با کادر درمان همکاری داشته باشند.

وی تعداد مرگ و میر مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز آران و بیدگل طی ۲۴ ساعت اخیر را ۲۱ نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون تست کرونای ۱۵ نفر از این بیماران مثبت اعلام شده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات