کد خبر : 61068 ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۸:۰۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای عملیات تراش،ترمیم و روکش آسفالت بلوار سردار شهید ربیعی

در راستای اجرای طرح ساماندهی وضعیت آسفالت شهر و همچنین لکه‌گیری خیابان‌ها و معابر اصلی عملیات تراش آسفالت بلوار سردار شهید ربیعی برای اولین بار با دستگاه آسفالت تراش آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت اله بهشتی نژاد معاونت عمران شهرداری مبارکه با اعلام این خبر گفت: به‌منظور تسریع در روند اجرای لکه‌گیری معابر اصلی با استفاده از ظرفیت پیمانکاران حوزه عمران شهرداری مبارکه  و با به‌کارگیری دستگاه آسفالت تراش ، عملیات لکه‌گیری معابر اصلی با شتاب بیشتر ادامه دارد.

وی گفت: در سال جاری اقدامات عمرانی مهمی در قالب تراش و روکش، مرمت، ترمیم و آسفالت معابر اصلی و فرعی در دستور کار قرارگرفته و اجرای بخشی از آن باعث ایجاد رضایت‌مندی شهروندان شده است .

بهشتی نژاد بابیان اینکه یکی از اولویت‌های معاونت عمرانی شهرداری ارائه خدمت‌رسانی مطلوب  است، افزود: در این راستا برای رفاه حال شهروندان عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر به‌صورت ویژه در دستور کار قرارگرفته که هم‌اکنون فاز اول آن در حال اجرا می‌باشد.

وی ادامه داد: اجرای عملیات آسفالت‌ریزی بلوار سردار شهید ربیعی با توجه به موقعیت ، ضرورت تسریع و رعایت موارد ایمنی با در نظر گرفتن شرایط معبر و تردد خودروهای سنگین با دستگاه آسفالت تراش در حال انجام است .

معاونت عمرانی شهرداری مبارکه بابیان اینکه استانداردسازی و افزایش ضریب ایمنی در جهت تسهیل در عبور و مرور و نیز پیشگیری از حوادث و ایجاد ترافیک ازجمله اهداف مهم مدیریت شهری  است گفت : با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده و تخصیص در بودجه ۹۹ ، عملیات اجرای روکش آسفالت و لکه‌گیری معابر و شوارع موردنیاز سطح شهر و محلات پس از تأمین اعتبار و با در نظر گرفتن اولویت‌ها در دستور کار  قرار دارد .

وی در پایان از همکاری و مساعدت شهروندان در خصوص اجرای پروژه‌های شهری تقدیر و تشکر نمود و اظهار کردتعامل شهروندان گامی مهم در جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری به‌منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی معابر و شوارع و استانداردسازی آنان می‌باشد.


ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات