کد خبر : 61050 ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۸:۳۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مبارکه:

خبرنگاران چرخه امید، نشاط و شادابی را در جامعه تثبیت کنند

نماینده مبارکه در مجلس گفت: یکی از عناصری که می تواند چرخه امید، نشاط و شادابی که باید در جامعه را تثبیت کند، خبرنگاران هستند، در این اوضاع این کار برای این قشر جهاد است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از صاحب نیوز ، پروین صالحی مبارکه در جمع خبرنگاران مبارکه ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران از اعضای اصلی فرهنگ می دانم و این نکته را می دانم که شما خبرنگار مشکلات متعددی دارید.

نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: همزمانی روز خبرنگار و عید غدیر یک فرصت مغتنم برای آغاز راهی باشد برای تلاش و موفقیت هر چه بیشتر است.

وی افزود: هیچ فردی منکر نقش و اهمیت رسانه و خبرنگاران نیست، اینکه برخی اوقات در جایگاهی که باید باشید نیست، اما مسئولان شهرستان ارق خاصی دارند که مسائل روی ریل خود به جلو برود و نمی خواد نمایشی باشد، دوست داریم بدون حب و بغض تلاش ها نمایش داده شود.

صالحی مبارکه با توضیح اینکه مردم از یک سمت گرانی، از سمت دیگر سومدیریت ها و از سمت تحریم ها تحت فشار هستند، بیان کرد‌: ویروس کرونا واقعا زندگی های مردم را تحت خود قرار داد و مشکلاتی را ایجاد کرده است، در این شرایط نباید باری روی دوش مردم اضافه کنیم.

وی اضافه کرد: برخی اوقات مطالبی منتشر می شود که منتشر کننده از شهرستان مبارکه نبوده است و فقط مسئله‌ای به گوش او رسیده است و بدون اینکه جستوجو کند که این مسئله صحت دارد و یا نه، متن تند انتقادی منتشر می کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطر نشان کرد: یکی از عناصری که می تواند چرخه امید، نشاط و شادابی که باید در جامعه را تثبیت کند، شما خبرنگاران هستید، در این اوضاع این کار برای شما جهاد است.

وی اضافه کرد‌: می توانیم به گونه ای بنویسیم که مردم نقاط ضعف را بفهمند و برای رفع آن مشکل همراه مسئولان باشند، همچنین میتوانیم به گونه ای این ضعف را بنویسیم که مردم را ناامید و علیه مسئولان کنیم.

صالحی مبارکه با اشاره خاطرات سید مرتضی آوینی اظهار کرد‌: خاطرات این شهید عزیز را میخوانم که این شخصیت در تاریخ ایران جاودانه شدند، ایشان در دوران قبل از انقلاب یک فرد لاییک و بدون دین بود اما از زمانی که با افکار حضرت امام آشنا شدم، یک تغییر درونی در من اتفاق افتاد و بعد از آن اتفاق هر چیزی از بی دینی داشتم را دور ریختم و آتش زدم و بعد از آن تصمیم گرفتم به گونه ای بنویسم که خدا راضی باشد.

وی با بیان اینکه آوینی به گونه ای نوشت که خداوند به بالاترین جایگاه دنیا و آخرت رساند، خاطر نشان کرد‌: تلاش و کوشش شما خبرنگاران تشکر میکنم، ما تمام توان خود را برای حل مشکلات گذاشتیم و میخواهیم یک قدم از جایی که امروز هستیم به جلو برویم‌.

نماینده مبارکه ادامه داد: شما به عنوان فرزندان خوش فکر شهرستان هستید و ما تلاش می کنیم که این جمع صمیمی شما را حفظ کنیم، دوران بسیار سختی است و از شمار انتظار همدلی و همرایی داریم و یکی از مهترین کارهای امروز گوش کردن به مشکلات مردم است.

صالحی مبارکه ادامه داد: من منتقد دولت هستم اما زمان حاضر زمانی است که جدای از مسائل حزبی و سیاسی و جناحی در کنار هم قرار بگیریم و صحبت ها، صحبت هایی باید باشد در داخل آن راهکاری ارائه شود.

در نشست اهالی رسانه شهرستان مبارکه با نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شهردار مبارکه، سه قول مهم برای اهالی رسانه ارائه شد

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات