کد خبر : 60969 ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۵۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع ماسک زیر نظر سازمان صمت اصفهان/ کمبود نداریم

معاون امور بازرگانی سازمان صمت اصفهان گفت: به همان میزان تخصیص یافته پارچه ماسک به بخشی از واحدهای صنعتی در کشور و استان اصفهان ماسک دریافت می‌شود و بر توزیع ماسک نظارت کامل داریم.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از مهر ، اسماعیل نادری با اشاره به نظارت دقیق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در توزیع ماسک اظهار داشت: با مدیریت وزارت صمت، به همان میزان تخصیص یافته «ملت بلون» به بخشی از واحدهای صنعتی در کشور و استان اصفهان، ماسک دریافت می‌شود.

وی افزود: از چند روز گذشته با نظارت مستقیم سازمان صمت اصفهان، ماسک‌های تولید شده در اختیار مراکز درمانی، بهداشتی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ قرار گرفته است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت اصفهان با اشاره به اینکه مشکل تولید انبوه ماسک در ماده اولیه «ملت بلون» خلاصه می‌شد، تصریح کرد: با مدیریت شرکت‌های توزیع کننده «ملت بلون» و تخصیص این ماده به بخشی از واحدهای صنعتی از جمله در استان اصفهان، به همان میزان عرضه «ملت بلون» ماسک تحویل گرفته شود.

وی اضافه کرد: معاونت غذا و دارو و انجمن پخش ایران در همکاری با سازمان صمت استان اصفهان ماسک تولید شده را عرضه خواهند کرد.

نادری با تاکید بر اینکه کمبود ماسک در داروخانه‌ها وجود ندارد، گفت: با توجه به افزایش استفاده از ماسک برای حفاظت از بیماری کرونا لازم است شهروندان استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای را در اولویت قرار دهند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات