کد خبر : 60782 ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۷:۵۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

تعداد بیماران حاد کرونا در اصفهان به ۱۳۷ نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون ۶۷۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری شدند که از این میان ۱۳۷ نفر در وضعیت حاد در بخش مراقبتهای ویژه به سر می برند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از مهر ، آرش نجیمی با اشاره به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان اصفهان به غیر از کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: تاکنون موارد کل ابتلاء به بیماری کرونا در استان اصفهان به ۶۷۵ نفر رسیده است که از این میان ۱۳۷ نفر با وضعیت حاد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

وی افزود: تعداد موارد دارای علامت و بستری شده کرونا در شبانه روز گذشته ۱۰۷ نفر گزارش شده است. تعداد ۴۴ نفر هم مرخص شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگر دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود و نسبت به استفاده از ماسک جدیت لازم اتخاد نشود به وضعیت قرمز در استان اصفهان نزدیک می‌شویم.

ابتلای به کرونا مصونیت نمی‌آفریند

وی با اشاره به اینکه ابتلاء به این بیماری مصونیت ایجاد نمی‌کند، گفت: تنها راه کنترل ویروس کووید ۱۹ پیشگیری است که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری فیزیکی امکان پذیر است.

نجیمی گفت: توصیه می‌شود مردم تا یافتن درمان مؤثر برای این بیماری به استفاده از ماسک پایبند باشند تا این بیماری با رعایت شهروندان کنترل شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات