کد خبر : 58897 ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۰:۰۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک مجموعه مدیریت شهری مبارکه به مناسبت روز مهندس

مجموعه مدیریت شهری مبارکه در پیامی 5 اسفند ماه روز مهندس را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پنجم اسفندماه سالروز تولد خواجه‌نصیرالدین طوسی یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندسی در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآور خلاقیت‌ها ، نوآوری‌ها ، خودباوری‌های مهندسان این سرزمین است.

مهندسان به‌عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره‌مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی ، جامعه را دررسیدن به توسعه همه‌جانبه و پایدار یاری کنند .

روز مهندس روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصربه‌فرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است.

بی‌شک شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن و شایسته به مرحله اجرا درآوردند.

این‌جانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مهندس در دفاع مقدس ، این روز را به جامعه مهندسی کشور به‌ویژه همکاران خود در مجموعه مدیریت شهری و همچنین نظام‌مهندسی شهرستان تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون این قشر فعال و پویا را در مسیر تحقق اهداف متعالی ایران اسلامی از درگاه پروردگار خواستاریم.

سید محسن هاشمی – شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان – رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز