کد خبر : 58787 ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۵۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مبارکه :

۱۰۴ هزار نفر واجد شرایط رای در مبارکه / ۶۶ شعبه آماده اخذ رای

از حدود 150 هزار نفر جمعیت شهرستان مبارکه 104 هزار نفر واجد شرایط یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند

حمید عصارزادگان رئیس ستاد انتخابات شهرستان مبارکه در گفت و گو با سیمای استان ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهوری و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا حضور مردم در انتخابات امسال باید پرشور باشد.

وی افزود: حضور مردم در این انتخابات پاسخ منفی به مخالفین نظام مقدس جمهوری اسلامی و استکبار جهانی خواهد بود .

عصارزادگان با اشاره به حضور پرشور مردم مبارکه در تمامی عرصه ها گفت : مردم فهیم و سختکوش شهرستان مبارکه همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خود در این انتخابات تمامی توتطئه ها و دشمنی های استکبار جهانی را خنثی خواهند کرد

فرماندار مبارکه به معیارهای رهبر معظم انقلاب برای انتخاب یک نماینده ی اصلح اشاره و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری معیار و ملاک یک فرد اصلح را انقلابی بودن ، شجاع بودن ، مدبرانه و عاقلانه عمل کردن ، دارای روحیه جهادی بودن ، طرفدار عدالت بودن و … عنوان کرده اند که مردم هم باید با توجه ویژه به این ملاک ها فردی اصلح را وارد مجلس کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مبارکه با تشریح جزئیات برگزاری انتخابات در شهرستان مبارکه گفت: ۱۰ آذر ماه ۹۸ با دستور وزیر کشور روند انتخابات آغاز ، ثبت نام از داوطلبین به مدت یک هفته انجام و در نهایت ۵۱ نفر برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

عصارزادگان افزود: پس از آن با انصراف تعدادی از متقاضیان و بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرایی و همچنین شورای نگهبان در نهایت ۱۵ نفر شامل ۱ نفر خانم و ۱۴ نفر آقا برای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در مبارکه داوطلب شدند.

رئیس ستاد انتخابات مبارکه به تعداد واجدین شرایط در این دوره اشاره کرد و گفت : از حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت شهرستان مبارکه ۱۰۴ هزار نفر واجد شرایط جهت شرکت در انتخابات مجلس یازدهم می باشند که از این تعداد ۱۸۲۳ نفر رای اولی هستند.

وی افزود: دوهزار نفر در روند برگزاری انتخابات مبارکه دخیل هستند .

عصارزادگان تعداد شعب اخذ رای را در شهرستان ۶۶ شعبه اعلام و گفت: در هفت شهر ، دو بخش و ۲۳ روستای شهرستان مبارکه ۶۶ شعبه آماده گردیده که از این تعداد در بخش گرکن جنوبی ۴۷ شعبه که از این تعداد ۳۹ شعبه ثابت و ۸ شعبه سیار و در بخش مرکزی ۱۹ شعبه که از این تعداد ۱۱ شعبه ثابت و ۸ شعبه سیار می باشد .

خبرنگار: حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز