کد خبر : 58711 ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۰:۲۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه موقت اصفهان مطرح کرد:

مردم همبستگی خود را از دست ندهند/دو امتحان بزرگ الهی در پیش است

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به مشکلات موجود اقتصادی بیان داشت: ضعف مدیریت نیز در افزایش مشکلات مردم تأثیرگذار است اما مردم نباید همبستگی خود را از دست بدهند.

به گزاش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی در خطبه های این هفته نماز جمعه اصفهان افزود: مقام معظم رهبری راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات را دو امتحان بزرگ الهی دانستند که باید به این مهم توجه داشت.

وی اظهار داشت: البته در کشور مشکلات زیاد است و همه دشمنان می دانند که دشمن چه زیان و صدمه هایی که کشور وارد کرده است البته در این خصوص ضعف مدیریت در افزایش مشکلات مردم نیز موثر است.

امام جمعه موقت اصفهان در ادامه سخنان خود به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره داشت و گفت: ۲۲ بهمن یکی از معجزه های الهی بود چنانچه شاه یک روز پیش از ۲۲ بهمن اعلام حکومت نظامی کرد اما بلافاصله امام خمینی (ره) دستور دادند مردم به خیابان ها بریزند که وحشت نظامیان را به همراه داشت.

میردامادی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مذاکره با دشمن نیز اشاره داشت و گفت: با وجودی که بارها رهبر معظم انقلاب اعلام کرده اند از مذاکره با دشمن دست بردارید اما عده ای بر این موضوع اصرار دارند و دل از مذاکره با دشمن نمی کنند.

وی تصریح کرد: ارتباط و مذاکره ای مهم است که اسیر آن نشویم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات